* Dongguang Huayu Carton Machinery ülkesinde hem Eyalet hem de Devlet sanayi onur ödülüne layık görülmüş bir üretici fabrikadır.
 
* Tüm ürünlerimiz Avrupa Birliği normlarına uygun olup, ISO9001 ve CE sertifikasına sahiptir.
 
* Tüm ürünlerimiz 1 (Bir) yıl garanti kapsamındadır.
 
* Üretimimiz 20.000m2 kapalı alan kapasitesi olan fabrikamızda yapılmaktadır. 2014 Yılı içerisinde devam eden ek ünitelerimizle birlikte üretim alanımız  27.000m2 ye çıkacaktır.
 
* KAV Grup Türkiye, Avrupa Birliği Ülkeleri, Irak, İran, Gürcistan, Azerbaycan, Tacikistan ve İsrail de yetkili acente ve servis sağlayıcısı olup, sektörde 30 yılı aşkın bir işletmeci tecrübeye sahiptir. İşletmecilik geçmişimizden dolayı, diğer meslektaşlarımızın yabancı ve yerli makinelerle çalışırken karşılaştıkları zorlukları (yedek parça temini, teknik bilgi eksikliği, satış sonrası hizmet eksikliği, makine üreticisine olan bağımlılığı, üreticinin fahiş fiyatlı yedek parça politikası, servis hizmeti aksaklığı, vb.) iyi bilmekteyiz. Bu gibi zorlukları müşterilerimize yaşatmamak ana politikamızdır.
 
* Tüm ürünlerimiz fabrikamız bünyesindeki AR-GE departmanımızın uzun çalışmaları sonucunda geliştirilmiştir. Yurt dışından ithal edilen çoğu makinede yaşanan yedek parça ve yazılım problemlerini yaşamamanız için, ürünlerin tüm yazılımları fabrikamız yazılımcıları tarafından geliştirilmiş ve müşterilerimize satışla birlikte bedelsiz olarak sunulmaktadır.
 
* Makinelerimizdeki tüm elektrik ve elektronik parçalarda SIEMENS, LG, OMRON, DELTA, CHINT, PAIQI, SHNEIDER, ENERGETIC, HAILI, gibi ulusal ve uluslar arası üne sahip markalar kullanılmaktadır ve bu parçaların bütün kodları satış ile birlikte müşteriye sunulmaktadır. Dolayısı ile bu ürünlerin arızası halinde rahatlıkla temin edilmesine olanak sağlanmıştır.
 
* Arıza anında servis ve hizmet ihtiyacınız Türk teknisyen ekibimiz tarafından 7/24 karşılanmaktadır. Büyük çaplı revizyon, donanım değişikliği, survey ihtiyacı duyulduğunda garanti süresi dışında olsa bile, gerekli masrafların (uçak bileti, konaklama) karşılanması halinde ana fabrikadan da bedelsiz olarak mühendis temin edilmektedir.
 
* Makinelere ait teknik imalat resimleri, mekanik şemalar, elektrik şemaları ve yazılımlar müşterilerimize bedelsiz olarak teslim edilir. Dolayısı ile makinenizi aldıktan yıllar sonra bile üretim ile ilgili her türlü dokümana sahip olursunuz. Firmamızın yedek parçadan para kazanma gibi bir politikası olmadığı için parçayı dilerseniz bizden yada istediğiniz herhangi bir yerden temin edebilirsiniz. (Kodlar, Z sayıları, hatve ölçüleri kayıtlarınızda bulunduğundan.)
 
* Her tür yedek parça (garanti süresi boyunca bedelsiz) stok dahilinde ise Türkiye fabrikamızdan 1 iş gününde, ana fabrikamızdan uluslar arası kargolar ile 3 iş gününde adresinize teslim edilir.
 
* Fabrikada imal edilen, Türkiye'ye satılan ya da yetkili acentesi olduğumuz komşu ve AB Ülkelerine teslim makinelerin üretim süreci KAV Grup bünyesinde ana fabrikada bulunan Türk teknik süpervizörler tarafından imalat boyunca takip edilmektedir.
 
* Türkiye ve acentesi bulunduğumuz diğer ülkelerdeki montaj safhasında yurt dışından gelen mühendis ve montaj elemanlarına kendi teknik ekibimiz de refakat etmektedir.
 
* Makine çalıştırma ve bakım eğitimleri, konularında uzman Türk ve Çinli teknisyenlerimiz tarafından verilmektedir.

İletişim:

Adres: Suadiye Cad. No: 20 41320 Sarımeşe / Kartepe / Kocaeli

info@mukavvakutumakineleri.com

Tel: +90 262 371 60 60   Fax: +90 262 371 50 35

© 2023 Kav Grup Tüm Hakları Saklıdır.

Bizi Takip Edin:

Bizi Facebook'da Takip Edin Bizi Twitter'da Takip Edin Bizi Linkedin'de Takip Edin Bizi Youtube'da Takip Edin

Linkler:

KAV Paper Products Co. KAV Cardboard Box Co.
 
HUAYU

kocaeli web tasarım