Riller

Riller

 
Rillerde iki model bulunmaktadır:
1. Bilgisayar Kontrollü (999 adet sipariş kaydedebilen) Model

 1600mm den 2200mm ye kadar seçenekler mevcuttur. 5 adet kesici bıçak, 8 adet çizgi topu bulunmaktadır. Maksimum kesin genişliği 1800mm, minimum kesim genişliği 145mm dir. Çalışma hızı 150m/dk dır.
999 adet siparişi hafızasında tutabilir ve makine çalıştığı esnada ayar değiştirme özelliğine sahiptir. Ayar değişikliği 3 ila 8 saniyede gerçekleşir. Rilin hızı hat ile senkronlanabilir ve tek bir yerden kontrolü mümkündür. Yüksek kalite PLC ünitesi ile kontrol edilir(Siemens, Delta, Omron vs.) 
Yüksek kalitede tungsten çelik sayesinde bıçaklar keskin ve uzun ömürlüdür. 8 milyon metreye kadar dayanıklıdır.
Bilgisayar kontrollü veya manuel taşlama sistemi bulunmaktadır. Kesim esnasında aynı zamanda taşlama yapılabilir, böylece bıçaklar daha randımanlı çalışır.
2. Servo Kontrollü Model
 
Yüksek kalite tungsten çelikten yapılmış bıçaklar uzun ömürlüdür. Bütün bıçaklar elektrik motoru ile kontrol edilmektedir. Rilin hızı hat ile senkronlanabilir ve tek bir yerden kontrolü mümkündür. Bıçaklar otomatik veya manuel olarak taşlanabilir. Her bıçak birbirinden bağımsız hareket eder. Makine bütün olarak sağ ve sola hareket ettirilebilir böylece fire en az seviyeye iner. Kesim hassasiyeti, iki bıçağın birbirine yaklaşması, servo motorlar ile sağlanmaktadır. Otomatik taşlama tertibatı makine çalışırken de devreye girer. Bütün set elektro servo motor ile sağ - sola hareket edebilir. 
 
Tüm modellerde otomatik taşlama tertibatı bulunmaktadır.
 

İletişim:

Adres: Suadiye Cad. No: 20 41320 Sarımeşe / Kartepe / Kocaeli

info@mukavvakutumakineleri.com

Tel: +90 262 371 60 60   Fax: +90 262 371 50 35

© 2023 Kav Grup Tüm Hakları Saklıdır.

Bizi Takip Edin:

Bizi Facebook'da Takip Edin Bizi Twitter'da Takip Edin Bizi Linkedin'de Takip Edin Bizi Youtube'da Takip Edin

Linkler:

KAV Paper Products Co. KAV Cardboard Box Co.
 
HUAYU

kocaeli web tasarım